Przedłużanie żelem na formie

Cześć dziewczyny!  Moja przygoda z żelowymi paznokciami rozpoczęła się pól roku temu kiedy to uświadomiłam sobie, że jestem Zosią samosią, pragnę mieć piękne, zadbane dłonie oraz przesiadywanie u kosmetyczki co dwa tyg nie jest dla mnie.  Należę do osób które uwielbiają podejmować nowe wyzwania dlatego postanowiłam spróbować swoich sił i w tej dziedzinie. Początki zazwyczaj są trudne i nie zawsze wychodzi nam tak jakbyśmy tego oczekiwały. Jednak z biegiem czasu oraz uporem który mi towarzyszył wykonywane przeze mnie czynności stały się łatwiejsze, ruchy płynniejsze a czas realizacji znacznie krótszy.

 Nigdy nie osiadam na laurach, dlatego dalej działam, uczę się i szkole. Żeby osiągnąć wymarzony cel należy uparcie do niego dążyć i nie mówię tu tylko o pracy w wybranym przez nas zawodzie, sprawdza się w każdej dziedzinie naszego życia. W dzisiejszym poście pragnę zaprezentować Wam w jak szybki i prosty sposób same możemy wykonać piękne i trwałe pazurki. Oczywiście niezbędne do pracy będą wysokiej jakości produkty marki Em-nail.pl oraz lampa LED lub UV. Zapnijcie pasy, przygotujcie sprzęt i sprawcie żeby wasze dłonie wywołały wielkie łaaał wśród waszych koleżanek !Co będzie nam potrzebne?
lampa UV, żel UV/LED EM Nail Professional Nail Therapy, żel nabłyszczający, kolorowe hybrydy, pędzle do żelu, cleaner, primer, płyn do dezynfekcji, waciki bezpyłowe, pilniki, kopytko lub patyczek do skórek, formy/szablony do paznokci, ozdoby, oliwkę do skórek 

1) Dezynfekcja

2) odsunięcie skórek przy pomocy kopytka oraz skrócenie naszego paznokcia
3) Zmatowienie płytki paznokcia
4) Przemycie płytki wacikiem nasączonym cleanerem
5) Aplikacja Primera powoduje zwiększenie przyczepność żelu ( pamiętajmy aby odczekać aż do momenty odparowaniu produktu na naszej płytce)
6) Nałożenie szablonów
7) I warstwa żelu UV/LED EM Nail Professional Nail Therapy ( Utwardzalny w świetle LED (30s.) oraz UV (2 min).
8) II Warstwa żelu ( Utwardzalny w świetle LED (30s.) oraz UV (2 min).
9) Budowanie krzywej  C, nakładam tak żeby paznokieć był grubszy w linii stresu. ( Utwardzalny w świetle LED (30s.) oraz UV (2 min).
10) Przecieranie paznokcia wacikiem nasączonym cleanerem
11) Nadawanie kształtu poprzez piłowanie
12) Przecieranie paznokcia wacikiem nasączonym cleanerem
13) Nakładanie lakieru hybrydowego ( zalecane dla lepszego efektu 2 warstwy) ( Utwardzalny w świetle LED (30 s.) oraz UV (2 min).
14) Aplikacja ostatniej warstwy: Quick Finish LED ( Utwardzalny w świetle LED (30-60 sek) / UV 120s
15) Przecieranie ostatniej warstwy cleanerem
16) Wcieranie w skórki oliwki


TADAAAM! GOTOWE!Od pewnego czasu pracuje tyko na produktach marki em-nail.pl
Dziewczyny z czysty sercem zachęcam do ich testowania :)
Mamy nadzieje, że post ten wprowadzi was i ułatwi pierwsze kroki w wykonywaniu pięknych żelowych paznokci.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz