FLUO PARTY

Hej dziewczyny! Przed nami urodzinowa impreza dlatego też w tym tygodniu postawiłyśmy na pazurki z lakierami hybrydowymi FLUO do EM Nail Professional. Hybrydki Fluo to totalny must have tego sezonu. Według nas to święta opcja, aby wyróżnić się na imprezie. W ultrafioletowych światłach efekt jest obłędny. Spróbujcie i przekonajcie się same ;) 


Przypominamy jak w szybki i prosty sposób móżmy wykonać manicure hybrydami FLUO!
 1. bloczkiem delikatnie matowimy całą płytkę paznokcia
2. za pomocą szczoteczki lub pędzelka usuwamy pyłek3. wacikiem nasączonym w cleanerze przemywamy płytkę paznokcia 4. Nakładamy primer 5. nakładamy lakier Base Special (utwardzamy w lampie uv 2min. lub LED 30s)
6. aplikujemy wybrany przez nas kolor hybrydy (w naszym przypadku jest to kolor biały)  Utwardzamy w lampie UV 2 min, w LED 30 S 
6. nakładamy pierwszą warstwę wybranego koloru FLUO (utwardzamy w lampie uv 2min. lub LED 30s)
7. nakładamy drugą warstwę koloru (utwardzamy w lampie uv 2min. lub LED 30s)8. nakładamy lakier nabłyszczający Top Special (utwardzamy w lampie uv 2min. lub LED 30s)9. utwardzony lakier przemywamy wacikiem nasączonym w cleanerzem Uwaga! Nie należy przemywać paznokci cleanerem pomiędzy warstwami.Lakiery Fluo możemy stosować na każdy, dowolny, wybrany przez na kolor hybrydy. My tym razem postawiłyśmy na biały podkład. Efekty naszej pracy możecie zobaczyć poniżej :)


Efekt w świetle dziennym i w nocy:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz