Lakiery hybrydowe 3w1 Easy

Hej dziewczyny! W dzisiejszym poście waszą uwagę chciałybyśmy skupić na lakierach hybrydowych 3w1 Easy marki EM NAIL Professional w połączeniu z płatkami holograficznymi. Dziewczyny, sposób ten jest bardzo szybki i prosty a efekty oszałamiające! Spróbujcie i oceńcie same !

 

3w1 Easy

Co to takiego? Są to hybrydy bardzo dobrze kryjące i napigmentowane. Ich aplikacja to bardzo szybkie oraz trwałe rozwiązanie na piękny manicure. Kolory z tej serii nie wymagają ani bazy, ani finish-u. Lakiery te idealnie sprawdzają się do najnowszych trendów tj: efekt lustra, pyłki chameleony, chroma flakes, holografic itp.  Wybrane przez nas pyłki wcieramy bezpośrednio w  suchą warstwę i zabezpieczamy topen! To takie proste.


 

 Żel LED budujący różowy 15ml - 39 zł ! HIT

Od kiedy zajmuję się paznokciami moich klientek zawsze ograniczałam się tylko do żelu budującego, przeźroczystego. Ostatnio miałam przyjemność przetestować żel budujący LED marki EM NAIL Professional o barwie różowej. Z czystym sercem muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Aplikacja jest prosta, żel bardziej widoczny na formie co niesamowicie ułatwia prace dla osób początkujących. Link do tego  produktu znajdziecie TUTAJ

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz